Farm Market – członkiem Polsko-Kazachstańskiej Izby Handlowo-Przemysłowej

farm_market_facebook_fanpage__zdj_w_tle_828x315px_mobile_safe

Farm Market to internetowa platforma handlowa dla rolników, sadowników, producentów żywności oraz użytkowników końcowych. Portal ten jest ponadto zwieńczeniem 15 letniego doświadczenia w branży rolniczej jego autora.
Farm Market to narzędzie do zarządzania sprzedażą i nawiązywania kontaktów. Znając problemy, z którymi borykają się szeroko rozumiani producenci żywności, stworzono proste w obsłudze narzędzie wyróżniające się łatwą, intuicyjną nawigacją oraz specjalnym działem pomocy.
Po darmowej rejestracji każdy producent ma możliwość zareklamowania swojego przedsiębiorstwa i przedstawienia swojej oferty, natomiast każdy potencjalny kupiec możliwość nawiązania kontaktu i doprecyzowania szczegółów transakcji.

Oferta handlowa Farm MARKET.
Bez potrzeby zakładania sklepu internetowego można sprzedawać wszelkiego rodzaju dobra rolne, przy pomocy upubliczniania swojej oferty na Portalu.
Farm MARKET
daje możliwość reklamy na banerach Portalu handlowego. Zgłoszenia ofert reklam prosimy kierować pod adresem: reklama@farm-market.eu .
Firma oferuje wszelkiego rodzaju dobra rolne, produkty służące do produkcji oraz inne komponenty biorące udział w procesie produkcji rolnej, przetwórstwie oraz gotowe produkty spożywcze. Oferujemy pomoc na terenie całego kraju dla firm spoza granic Polski na każdej płaszczyźnie handlowej. Możemy pełnić rolę przedstawiciela handlowego na terenie Polski. Kontakt w języku Polskim, Angielskim, Francuskim, Hiszpańskim, Włoskim i Ukraińskim.

Zgłoszenia ofert handlowych prosimy kierować pod adresem: im-ex@farm-market.eu .
Oferujemy najwyższe standardy usług!

Oświadczenie właściciela Platformy Handlowej Farm MARKET Tomasza Minkiewicza:
By chronić użytkowników prosimy zgłaszać obecność na portalu handlowym Farm MARKET, firm które naraziły na straty Państwa firmy pod adresem: ochrona@farm-market.eu . Zgłoszenia będą weryfikowane jeśli się potwierdzą to firmy nie będą mogły widnieć w systemie Farm MARKET, posiadać kont. Działanie podyktowane jest polityką ochrony uczciwych firm przed nieuczciwymi które narażają na straty inne firmy. Farm MARKET dba o swoich Partnerów biznesowych i nie będzie wspierał firm narażających na straty inne firmy.
Z poważaniem Tomasz Minkiewicz.

Farm MARKET jest członkiem Polsko – Kazachskiej Izby Handlowo Przemysłowej oraz Polsko – Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Dzięki kontaktom handlowym jesteśmy atrakcyjnym partnerem handlowym dla każdej firmy nie tylko jako Portal handlowy ale również jako pośrednik handlowy.