„RYNEK WIELKIEJ BRYTANII” – bezpłatne spotkanie informacyjne

Szanowni Państwo,

W imieniu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubuskiego – Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym, w zakresie rozwoju eksportu i inwestycji za granicą dla przedsiębiorstw z województwa lubuskiego, w ramach projektu systemowego pt.: ”Sieć Centrów Obsługi Inwestorów i Eksporterów”, z zakresu:

„RYNEK WIELKIEJ BRYTANII”

Termin: 14.10.2019 r. w godz. 10.00-14.00

Miejsce spotkania: Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna im. Cypriana Norwida w Zielonej Górze, al. Wojska Polskiego 9, 65-077 Zielona Góra.

Spotkanie prowadzone będzie przez Jakuba Makurata, Dyrektora Generalnego, Ebury Polska – specjalistę z wieloletnim doświadczeniem w obszarze finansów. Jest zaangażowany w rozwój handlu zagranicznego w firmach sektora MSP w Polsce. Na co dzień współpracuje z przedsiębiorcami w celu ułatwienia im dostępu do efektywnych rozliczeń i skutecznych metod zarządzania ryzykiem finansowym. Wcześniej pracował w Raiffeisen Bank, Fortis Bank i Deutsche Bank, gdzie pomagał klientom w skutecznym zarządzaniu finansami. Ukończył studia w zakresie Finansów i Bankowości a także Międzynarodowej Integracji Europejskiej. Od 2011 roku Jakub zaangażowany jest w rozwój przedsięwzięć w branży FinTech.

Więcej informacji:

https://lubuskie.trade.gov.pl/pl/aktualnosci/303177,rynek-wielkiej-brytanii.html

Korzyści z udziału w spotkaniu informacyjnym:

–    minimum 4 h zajęć, w tym część warsztatowa

–    komplet materiałów szkoleniowych

–    konsultacje indywidualne

–    zaświadczenie o udziale w spotkaniu

Kolejne spotkania z cyklu:

25.10.2019 r. – WŁOCHY

22.11.2019 r. – SZWAJCARIA

W celu potwierdzenia udziału w spotkaniu informacyjnym, prosimy o uzupełnienie i odesłanie załączonego formularza zgłoszenia lub o kontakt telefoniczny.

Formularz zgłoszenia – spotkania informacyjne

Program spotkania – Wielka Brytania (1)

Eurofinance Training Sp. z o.o.

tel.: 22 830 13 40;  tel. kom.: 609 124 124,

e-mail: szkolenia@efszkolenia.pl; lub coie@lubuskie.pl

http://www.efszkolenia.plwww.lubuskie.trade.gov.pl