Zapraszamy do współpracy z Partnerem Naszej Izby – firma Balton

Firma Balton, mogąca poszczycić się 40-letnią tradycją, jest producentem jednorazowego sprzętu medycznego dla potrzeb anestezjologii, dializy, chirurgii, ginekologii, kardiologii i radiologii oraz urologii. Specjalizacją firmy jest produkcja stentów do naczyń wieńcowych i obwodowych, jak również stentów samorozprężalnych. Korzystamy z najnowszych technologii i surowców stosowanych na świecie przy produkcji tego typu wyrobów. Współpracujemy z wieloma ośrodkami uniwersyteckimi i medycznymi w Polsce i na świecie m.in. w USA, Francji, Anglii, Japonii, Brazylii i Rosji. Swoje unikalne na skalę światową wyroby firma eksportuje do ponad 90 krajów.

Jednym z najważniejszym działów jest kardiologia i radiologia inwazyjna, a w niej cała gama produktów: stenty do bifurkacji, stenty BMS, stenty DES, katetery do badań diagnostycznych, katetery do angioplastyki wieńcowej i peryferyjnej, katetery do walwuloplastyki, stenty nerkowe, stenty szyjne, stenty peryferyjne, prowadniki do PTCA, introduktory, balony do kontrapulsacji (IABC).

W pozostałych działach prym wiodą w anestezjologii – zestawy epiduralne w różnych zestawach i rozmiarach, zestawy do kaniulacji i inne akcesoria, w chirurgii – katetery do embolektomii, w urologii – zestawy do nefrotomii i cystostomii , katetery do dializy, zestawy do szynowania moczowodów i inne, w gastroenterologii – balony TROYCA.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Źródło: https://balton.pl/pl/o-firmie